V tomto roce vzniká další představení „Žáci darebáci" , v kronice se dokonce píše, že se jedná o „nejvyhledávanější hru diváků" - soubor Minidiv s hrou postoupil na výběrové kolo na Šrámkův Písek.

Soubor HOP-HOP pak s nově vzniklou inscenací Střepinky postoupil nejen na národní přehlídku do Kaplice, ale také na celostátní přehlídku do Šaly.

DAV A ZDENĚK KONÝVKA

FOTO STŘEPINEK HROMADNÁ

Radost ostrovskému dramaťáku přinesly i sólistky Alena Matochová a Jana Pavelková, které postoupily na národní přehlídku recitátorů do Příbrami. A samozřejmě i Luboš Veselý, který byl přijat na hereckou konzervatoř do Prahy.

LUBOŠE VESELÉHO A SIMONY HONSOVÉ

(Luboš odchází na konzervatoř a Simona se stěhuje)

Zleva odspodu: Šárka Kebrlová, Alena Matochová, Jarmila Svobodová, Eva Kebrlová, Ivana...., Irena Svobodová, Simona Honsová, Milena Staňková, Luboš Veselý, Pepa Svoboda